Kargo Değişim / İade Süreci

- Ücretsiz Kargo -

Siparişleriniz İstanbul'da bulunan merkezimizden gönderilmektedir.

Siparişleriniz UPS Kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir. Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisine işleme alınmaktadır. Paketiniz kargo şirketine teslim edildikten 1-5 iş günü içerisinde kayıtlı teslimat adresinize gönderilecektir. 

Kargo takip numaranız işleme alındıktan sonra siparişte kullanmış olduğunuz mail adresinize otomatik olarak iletilecektir.

  

-  İade Şartları -  

30 gün içerisinde iade hakkı

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, Paketinizin içinde bulunan iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte formda belirtilen şekilde ücretsiz bizlere geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

 

- Ücretsiz iade hakkı -

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, UPS Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İade paketiniz bizlere ulaştıktan 1-3 iş günü içerisine tarafınıza bilgi maili gönderilecektir.

Farklı bir kargo şirketi ile göndermek istediğiniz taktirde, gönderilen paketlerin ücreti maalesef tarafımızdan karşılanmamaktadır.

 

- Geri ödemeler - 

İade ettiğiniz ürün/ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeleri 1-3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreçte değişiklik gösterebilmektedir.

Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

 

İade Adresi:

Les Benjamins Tekstil Tic. A.S. Mahmutbey Mahallesi Hacı Bostan Cd. 9 Kat: 3/318 Bağcılar, 34217, İstanbul

Daha fazla bilgi için; customercare@lesbenjamins.com

NEWSLETTER

LES BENJAMINS - NEWSLETTER

SIGH