Kargo & İade

- Ücretsiz Kargo -

Siparişleriniz UPS Kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir. Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisine işleme alınmaktadır. Paketiniz kargo şirketine teslim edildikten 1-5 iş günü içerisinde kayıtlı teslimat adresinize gönderilecektir. 

- Ücretsiz İade - 

Almış olduğunuz ürün/ürünleri iade etmek istiyorsanız, 30 gün içerisinde paketinizin içinde bulunan değişim / iade formunu doldurarak formda belirtilen şekilde UPS Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

-  İADE ŞARTLARI -  

30 gün içerisinde iade hakkı

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, Paketinizin içinde bulunan iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte formda belirtilen şekilde bizlere geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

- Ücretsiz iade hakkı -

 İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, UPS Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İade paketiniz bizlere ulaştıktan 1-3 iş günü içerisine tarafınıza bilgi maili gönderilecektir.

-Geri ödemeler - 

İade ettiğiniz ürün/ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeleri 1-3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç de değişiklik gösterebilmektedir.Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:

Les Benjamins Tekstil Tic. A.S. Mahmutbey Mahallesi Hacı Bostan Cd. 9 Kat: 3/318 Bağcılar, 34217, İstanbul

Daha fazla bilgi için; customercare@lesbenjamins.com

NEWSLETTER

LES BENJAMINS - NEWSLETTER