KARGO / DEĞİŞİM / İADE SÜRECİ


KARGO SÜRECİ

Siparişiniz onaylandıktan sonra tarafınıza bilgi e-mailiniz otomatik olarak iletilecektir. Eğer e-mail tarafınıza iletilmez ise spam / önemsiz kutularınızı ayrıca kontrol etmenizi öneririz.

Eğer bankanızdan ödeme yapılmasına rağmen tarafınıza onay e-maili iletilmediyse "destek@lesbenjamins.com" e-mail adresimiz üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.


Kargo işlemleriniz ortalama "3" iş günü içerisinde tamamlanacaktır ve işlemleriniz başlatıldıktan sonra kargo takip numaranız tarafınıza e-mail olarak iletilecektir.

Siparişiniz kargo şirketi tarafından işleme alındıktan ortalama "1-5 iş günü" içerisinde paketiniz tarafınıza iletilecektir. Kargo kaynaklı bu süreçte değişiklik gösterebilmektedir.

Resmi tatiller ve hafta sonları maalesef işlem yapılamamaktadır.


  DEĞİŞİM / İADE SÜRECİ


  Satın aldığım ürünü değiştirmek veya iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde değişim / iade işlemi yapabilirsiniz.

  Süreç ile ilgili tüm detayları paketinizin içerisinde bulunan formunuzda ve aşağıda görebilirsiniz.

  Eğer değişim / iade formunuz yok ise sipariş numaranızı belirterek destek@lesbenjamins.com e-mail adresimiz üzerinden formunuzu talep edebilirsiniz.

  Eğer Online işlem yapmadıysanız ve farklı bir satış noktamızdan işlem yapıldıysa, değişim / iade işlemi için satın alım yaptığınız satış noktası ile irtibata geçerek işlem yapabilirsiniz.

  İade işlemlerinizi ayrıca formunuz ile birlikte paketinizi İstanbul - Nişantaşı / Akasya Les Benjamins mağazalarımıza teslim ederek yapabilirsiniz.

  Online siparişlerimiz için mağazalarımız üzerinden değişim işlemi maalesef yapılamamaktadır.  Paketinizin içerisinde bulunan değişim / iade formunuzda belirtilen şekilde gönderdiğiniz takdirde iade/değişim işlemi için kargo ücreti ödemezsiniz. Formunuzda belirtilen şekilde değil farklı bir şekilde gönderim yapmak isterseniz bu durumunda şirketimiz kargo masraflarından sorumlu olmayacaktır, bu durumda kargo ücretini ödeyerek dilediğiniz kargo şirketi ile aşağıda belirtilen adrese gönderim yapabilirsiniz.

  Ürün değişim / iade adresi: LB GLOBAL - Yeşilce Mahallesi, Çelik Caddesi No:51 Kağıthane / İstanbul

  Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa. Bu durumda Değişim / İade işlemini gerçekleştiremiyoruz.

  Paketinizi kargo şirketine teslim ederken takip numaranızı talep edebilir ve takip işleminizi yapabilirsiniz.

  Kargo şirketine teslim edilen paketler ortalama 1-5 iş günü içerisinde tarafımıza iletilmektedir.

  Değişim / İade paketiniz bizlere ulaştıktan 1-5 iş günü içerisinde işlemleriniz tamamlanarak tarafınıza bilgi e-mailiniz otomatik olarak siparişte kullanılan e-mail adresinize gönderilecektir. ( Hafta sonları maalesef işlem yapılamamaktadır. )


  İlave olarak farklı konularda yardıma ihtiyacınız var ise aşağıdaki link üzerinden sıkça sorulan soruları ve cevaplarını görebilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular için lütfen buraya tıklayınız.