Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Tüm koleksiyonlarımıza göz atın

Sıkça Sorulan Sorular - (İade Süreci)


İadenizin ekstrenize yansıması ortalama "1-15" iş günü arası sürebilmektedir. Bu süreç bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza/banka kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.


Bizler tarafından iade sürecinizi hızlandırma imkanımız bulunmamaktadır. İade süreçleri tamamen bankalar kaynaklı bir süreçtir, bizler tarafından iadenizin geciktirilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.


Yukarıda belirtilen süre içerisinde iade işleminizin kredi kartınıza / banka kartınıza yansımadığı takdirde bankanız ile irtibata geçerek detaylı bilgi talep edebilir / harcama itirazında bulunabilirsiniz.İstediğiniz ürün / beden stoklarımızda kalmama durumunda ve gönderim yapılamadığı takdirde sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal / iade işlemi yapılmaktadır.


Değişim için gönderilen siparişlerde istenilen beden stoklarımızda yok ise otomatik olarak iade işlemi yapılmaktadır.


Değişim sadece aynı ürünün beden/numara seçenekleri üzerinden yapılabilir. Eğer farklı bir ürün / renk ile değişim talebi ile geri gönderim yaptıysanız, değişim işlemi yapılamadığı için otomatik olarak iptal / iade işleminiz yapılmıştır.Tarafınıza iletilen siparişiniz ayrı ayrı paketler halinde tarafınıza iletildiyse birden fazla satış noktamız üzerinden ayrı kargo ile tarafınıza gönderildiği anlamına gelmektedir.


Eğer tarafımıza iade olarak ürünlerinizi gönderdiyseniz iade işleminiz aynı şekilde birden fazla satış noktamız üzerinden ayrı ayrı kargo gönderimi yapıldığı gibi en kısa zamanda tamamlanarak tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilecektir, bir endişeniz olmasın.


İlave olarak banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir. Bizler tarafından iadenizden bir kesinti yapılması gibi bir durum söz konusu değildir.


Aksi bir durumda dilediğiniz zaman tarafınıza iletilen iade bilgilendirme e-mailinizi cevaplayarak bizlere ulaşabilirsiniz.Siparişiniz için talebiniz üzere veya sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal işlemi yapılarak ücret iadesi yapılmıştır.


İstediğiniz ürün / beden stoklarımızda kalmama durumunda ve gönderim yapılamadığı takdirde sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal / iade işlemi yapılmaktadır.


Mesafeli satış sözleşmesinde belirtilen şekilde; "Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde, Satıcı bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı'ya yazılı olarak veya kalıcı veri sağlayıcısı ile bildirir ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (ondört) gün içinde Alıcı’ya iade eder."


Tarafınıza kargo ile gönderilen ama kargo şirketi tarafından sizlere ulaşılamadığı için teslim edilemeyen paketler kargo şirketi tarafından otomatik olarak tarafımıza iade olarak gönderilmektedir. Tarafımıza iade olarak teslim edilen paketler için sistemimiz tarafından otomatik olarak iade işlemi yapılmaktadır.


Eğer siparişiniz için talebiniz dışında iptal işlemi yapıldı ise yaşadığınız tatsız durumdan dolayı özür diler, değerli anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.destek@lesbenjamins.com e-mail adresimiz üzerinden dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.


Turkish

Select language

Turkish

Select language

Turkish

Select language