Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Tüm koleksiyonlarımıza göz atın

Sıkça Sorulan Sorular


Adres bilginizi düzeltmek veya değiştirmek isterseniz kargo işlemleriniz tamamlandıktan sonra tarafınıza "e-mail" ve "sms" olarak iletilecek kargo takip numaranıza tıklayarak açılacak sayfa üzerinden adres değişikliği / güncelleme işlemini yapabilirsiniz.


Manuel olarak siparişlerinizde düzeltme yapma imkanımız bulunmamaktadır.


Eğer yukarıda belirtilen şekilde işlem yapmak istemiyorsanız ve siparişinizi iptal ederek tekrardan yeni sipariş oluşturmak istiyorsanız tarafınıza iletilen "Siparişiniz tarafımıza iletilmiştir." başlıklı onay e-mailinizi cevaplayarak "Siparişimi iptal etmek istiyorum" yazmanız yeterli olacaktır.


Talebinizi tek bir e-mail üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır, kısa süre içerisinde birden fazla e-mail attığınız takdirde e-mailleriniz sistemimiz tarafından spam olarak algılanabilmektedir ve tarafımıza iletilmemektedir. Bu sebepten talebinizi tek bir e-mail üzerinden iletmenizi ve beklemenizi öneririz."


İptal talebinizi ilettiğiniz takdirde mümkün olan en kısa zaman içerisinde iptal işleminiz yapılacaktır ve tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilecektir."Öncelikle sipariş verirken kullandığınız e-mail adresiniz dolu olmadığını ve sağlıklı bir şekilde e-maillerin tarafınıza iletildiğinden emin olmanızı ve doğru e-mail adresinizi kullandığınızdan emin olmanızı öneririz.


İlave olarak spam / önemsiz ve çöp kutularınızı kontrol etmenizi öneririz.


Eğer doğru e-mail adresinizi kullandığınıza eminseniz ve yukarıda belirtilen durumlara rağmen tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilmediyse ödemenize ait dekont görselini "destek@lesbenjamins.com" e-mail adresimiz üzerinden paylaşarak detaylı bilgi talep edebilirsiniz.


Tüm bilgilendirme e-maillerine ait detayları aşağıdaki şekilde görebilirsiniz:

  • Sipariş onay e-maili : Sipariş verdikten 5dk içerisinde otomatik olarak tarafınıza iletilmektedir.
  • Kargo takip e-maili : Sipariş verdikten 1-5 iş günü içerisinde işlemleriniz tamamlandıktan sonra tarafınıza iletilmektedir.
  • Sipariş değişim / iade e-mailleri: Paketiniz tarafımıza iletildikten 1-5 iş günü içerisinde tarafınıza iletilmektedir.

Eğer tarafınıza "Kargo", "Değişim" veya "iade" bilgi e-maili henüz iletilmediyse paketinizin tarafımıza iletilmediği veya işlemleriniz henüz tamamlanmadığı anlamına gelmektedir. Paketiniz tarafımıza iletildi ise mümkün olan en kısa zamanda işlemleriniz tamamlanarak tarafınıza bilgi e-mailiniz otomatk olarak sistemimiz tarafından iletilecektir.Tarafınıza gönderilen / gönderilecek paketinizin içerisinde değişim / iade formunuz bulunmaktadır. Formunuz ile birlikte formda belirtilen şekilde bizlere göndererek işlem yapabilirsiniz. İlave olarak faturanıza göndermenize gerek yoktur, sadece formunuz ile birlikte formda belirtilen şekilde bizlere göndermeniz yeterli olacaktır.


Süreç ile ilgili tüm detayları ürün / ürünleriniz ile birlikte tarafınıza gönderilen paketinizin içerisinde bulunan formunuzda görebilirsiniz. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde değişim / iade işlemi yapabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz tarih itibariyle aynı ürün ile ilgili 30 gün içinde 2 defa değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.


Değişim / iade formunuz belirtilen şekilde tarafınıza iletilen paketinizin içerisinde bulunmaktadır eğer formunuzu kayıp ettiyseniz sipariş numaranızı belirterek "destek@lesbenjamins.com" e-mail adresimiz üzerinden formunuzu talep edebilirsiniz. Birden fazla siparişiniz için değişim / iade işlemi yaparken, siparişlerinize ait değişim / iade formlarınızı paketinizin içerisine ekleyerek tek paket halinde bizlere gönderebilir ve değişim / iade işlemi talep edebilirsiniz.


Paketinizin içerisinde bulunan değişim / iade formunuzda belirtilen şekilde gönderdiğiniz takdirde iade/değişim işlemi için kargo ücreti ödemezsiniz. Formunuzda belirtilen şekilde değil farklı bir şekilde gönderim yapmak isterseniz bu durumunda şirketimiz kargo masraflarından sorumlu olmayacaktır, bu durumda kargo ücretini ödeyerek dilediğiniz kargo şirketi ile aşağıda belirtilen adrese gönderim yapabilirsiniz.


Ürün değişim / iade adresi: LB GLOBAL - Yeşilce Mahallesi, Çelik Caddesi No:51 Kağıthane / İstanbul


Değişim için bizlere gönderilen siparişlerinizde istenilen beden stoklarımızda mevcut değilse ve değişim yapılamaz ise otomatik olarak sistemimiz tarafından iade işlemi yapılmaktadır. Değişim sadece aynı ürünün beden/numara seçenekleri üzerinden yapılabilir. Eğer farklı bir ürün/renk için değişim talebi ile geri gönderim yaptığınız takdirde değişim işlemi yapılamayacağı için otomatik olarak sistemimiz tarafından iptal / iade işleminiz yapılacaktır.


Değişim talep ettiğiniz takdirde değişim yapılan ürününüz siparişte kullandığınız adresinize tekrardan gönderilecektir ve siparişte kullandığınız e-mail adresinize bilgi e-mailiniz otomatik olarak iletilecektir. Eğer aynı adrese değil farklı bir adrese gönderim yapılmasını tercih ediyorsanız işlemleriniz tamamlandıktan sonra tarafınıza iletilecek kargo takip linkiniz üzerinden adres değişikliği / güncelleme işlemi yapabilirsiniz.


Eğer online işlem yapmadıysanız ve farklı bir satış noktamızdan işlem yapıldıysa, değişim / iade işlemi için satın alım yaptığınız satış noktası ile irtibata geçerek işlem yapabilirsiniz.


Farklı bir ürün, renk veya beden tercih ediyorsanız değişim / İade işlemlerinizi ayrıca aşağıdaki belirtilen mağazalarımız üzerinden yapabilirsiniz.

(Mağazalarımızdan değişim işlemi yaptığınız takdirde sonrasında 2.kez değişim imkanımız bulunmamaktadır.)


LES BENJAMINS AKASYA

Akasya Mall 1st floor Acıbadem, Çeçen Sk. No:25 34660 Üsküdar / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar : 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0531 733 23 59


LES BENJAMINS ALSANCAK

Kültür Mah Dr Mustafa Enver Bey Cd. Nezih Blok no:15 Konak / İzmir

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10.00-21.00

Whatsapp : 0531 733 23 63


LES BENJAMINS CADDE

Suadiye, Bağdat Cd. 438/A 34740 Kadıköy / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0534 276 57 47


LES BENJAMINS KENTPARK

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bul. No:164 Çankaya / Ankara

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar: 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0539 723 25 83


LES BENJAMINS NİŞANTAŞI

Teşvikiye, Akkavak Sk. No:16 34365 Şişli / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar : 10:00 - 21:00

Whatsapp : 0531 342 89 24


LES BENJAMINS ZORLU

Zorlu Center Levazım Mahallesi, Koru Sokak No : -2 34340 Beşiktaş / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0533 052 93 29Paketinizi kargo şirketine teslim ederken takip numaranızı talep edebilir ve takip işleminizi yapabilirsiniz. Eğer takip numaranız yok ise göndermiş olduğunuz kargo şirketi ile irtibata geçerek kargo takip numaranızı talep edebilirsiniz.


Kargo şirketine teslim edilen paketler ortalama 1-5 iş günü içerisinde tarafımıza iletilmektedir. Resmi tatiller ve hafta sonları işlem yapılamamaktadır.


Değişim / İade paketiniz bizlere ulaştıktan 1-5 iş günü içerisinde işlemleriniz tamamlanacak ve siparişte kullandığınız e-mailinize otomatik bilgilendirme e-mailiniz iletilecektir. Siparişte kullandığınız e-mail adresinizi ve sorun yaşamamak adına spam / önemsiz kutularınızı ayrıca kontrol etmenizi öneririz.


Eğer henüz tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilmediyse, paketinizin tarafımıza iletilmediği veya henüz işlemlerinizin tamamlanmadığı anlamına gelmektedir.Ürün ayırma imkanımız bulunmamaktadır. Arzu ederseniz elinizde ki ürünü iade olarak gönderebilir, öncesinde veya sonrasında istediğiniz ürün / beden için yeni sipariş oluşturabilirsiniz.


Değişim olarak gönderdiğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra istediğiniz ürün / beden stoklarımızda olmadığı takdirde otomatik olarak ücret iadeniz yapılarak tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilecektir.Tarafınıza iletilen siparişiniz ayrı ayrı paketler halinde tarafınıza iletildiyse birden fazla satış noktamız üzerinden ayrı kargo ile tarafınıza gönderildiği anlamına gelmektedir.


Eğer tarafımıza iade olarak ürünlerinizi gönderdiyseniz iade işleminiz aynı şekilde birden fazla satış noktamız üzerinden ayrı ayrı kargo gönderimi yapıldığı gibi en kısa zamanda tamamlanarak tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilecektir, bir endişeniz olmasın.


İlave olarak banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir. Bizler tarafından iadenizden bir kesinti yapılması gibi bir durum söz konusu değildir.


Aksi bir durumda dilediğiniz zaman tarafınıza iletilen iade bilgilendirme e-mailinizi cevaplayarak bizlere ulaşabilirsiniz.Farklı stok lokasyonlarımız ve gönderi noktalarımız bulunmaktadır. Eğer birden fazla ürününüz mevcut ise siparişiniz 2 veya daha fazla kargo ve fatura olarak işlem alınabilmektedir. Tarafınıza iletilen sipariş onay / kargo takip e-mailleri üzerinde bulunan "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" kısmından tüm detayları görebilirsiniz.


Diğer ürününüze/ürünlerinize ait kargo işleminiz tamamlandıktan sonra tarafınıza ayrıca bilgi e-mailiniz iletilecektir.


Eğer siparişiniz ile ilgili aksi bir durum söz konusu ise tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilmiştir veya iletilecektir. Spam / önemsiz kutularınızı ayrıca kontrol etmenizi öneririz.Faturalarınız siparişte kullandığınız e-mail adresinize siparişten 1-7 iş günü içerisinde otomatik olarak iletilmektedir. Tarafınıza iletilen / iletilecek e-mail başlığı şu şekilde olması gerekmektedir ; LB GLOBAL TEKSTİL TİCARET A.Ş. e-Arşiv Faturanız. (Eğer tarafınıza e-mail iletilmediyse spam / önemsiz kutularınızı kontrol etmenizi öneririz.)Online üzerinden değişim sadece beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim online üzerinden yapılamamaktadır. Değişim talep edilen ürün stoklarda mevcut ise değişim, mevcut değilse ücret iadeniz yapılır.


Kargo ile bizlere göndererek işlem yapmak isterseniz İade formunuzda belirtilen şekilde bizlere göndererek iade işlemi yapabilir ve daha öncesinde veya sonrasında arzu ederseniz istediğiniz farklı ürün için tekrardan yeni sipariş oluşturabilirsiniz.


Farklı bir ürün, renk veya beden tercih ediyorsanız değişim / İade işlemlerinizi ayrıca aşağıdaki belirtilen mağazalarımız üzerinden yapabilirsiniz.

(Mağazalarımızdan değişim işlemi yaptığınız takdirde sonrasında 2.kez değişim imkanımız bulunmamaktadır.)


LES BENJAMINS AKASYA

Akasya Mall 1st floor Acıbadem, Çeçen Sk. No:25 34660 Üsküdar / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar : 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0531 733 23 59


LES BENJAMINS ALSANCAK

Kültür Mah Dr Mustafa Enver Bey Cd. Nezih Blok no:15 Konak / İzmir

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10.00-21.00

Whatsapp : 0531 733 23 63


LES BENJAMINS CADDE

Suadiye, Bağdat Cd. 438/A 34740 Kadıköy / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0534 276 57 47


LES BENJAMINS KENTPARK

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bul. No:164 Çankaya / Ankara

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar: 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0539 723 25 83


LES BENJAMINS NİŞANTAŞI

Teşvikiye, Akkavak Sk. No:16 34365 Şişli / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar : 10:00 - 21:00

Whatsapp : 0531 342 89 24


LES BENJAMINS ZORLU

Zorlu Center Levazım Mahallesi, Koru Sokak No : -2 34340 Beşiktaş / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0533 052 93 29Ödeme kısmından hediye paketi istiyorsanız hediye paketi tercihinizi yapabilirsiniz.


Tüm siparişlerimizin içerisinde değişim / iade formu bulunmaktadır ve paketlerimizin içerisinde fiyat içeren hiçbir detay bulunmamaktadır.


Faturalarınız siparişte kullandığınız e-mail adresinize otomatik olarak e-mail olarak iletilecektir.İadenizin ekstrenize yansıması ortalama "1-15" iş günü arası sürebilmektedir. Bu süreç bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza/banka kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.


Bizler tarafından iade sürecinizi hızlandırma imkanımız bulunmamaktadır. İade süreçleri tamamen bankalar kaynaklı bir süreçtir, bizler tarafından iadenizin geciktirilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.


Yukarıda belirtilen süre içerisinde iade işleminizin kredi kartınıza / banka kartınıza yansımadığı takdirde bankanız ile irtibata geçerek detaylı bilgi talep edebilir / harcama itirazında bulunabilirsiniz.Fatura tarihi 30 günü geçmemiş olmalıdır.


Ürün etiketleri / paketi çıkarılmamış olmalıdır.


Kullanılmamış ve yıkanmamış bir şekilde tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.


Kutusu zarar gören ayakkabı siparişlerinde iade ve değişim yapılamamaktadır.


İç çamaşırı, parfum ve benzeri ürünlerde iade işlemi yapılamamaktadır.Kargo işlemleriniz ortalama 1-5 iş günü içerisinde tamamlanacaktır ve işlemleriniz başlatıldıktan sonra kargo takip numaranız tarafınıza e-mail ile iletilecektir. Tarafınıza iletilecek e-mailde bulunan "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" kısmından tüm detayları görebilirsiniz. ( Yoğunluğa bağlı olarak bu süreçte değişiklik gösterebilmektedir.)


Siparişiniz kargo şirketi tarafından işleme alındıktan 1-5 iş günü içerisinde paketiniz tarafınıza iletilecektir. Resmi tatiller ve hafta sonları işlem yapılamamaktadır.


Tüm siparişlerimiz sistemimiz tarafından sırasıyla işleme alınmaktadır. Kargo sürecinizi hızlandırabilme imkanı bulunmamaktadır.Tüm siparişlerimiz sistemimiz tarafından sırasıyla işleme alınmaktadır. Kargo sürecinizi hızlandırabilme imkanı bulunmamaktadır.


Ortalama 1-5 iş günü içerisinde işlemleriniz tamamlanarak kargo takip numaranız tarafınıza "e-mail" olarak iletilecektir. Resmi tatiller ve hafta sonları işlem yapılamamaktadır.Tarafınıza iletilen sipariş onay e-maili üzerinde bulunan "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" seçeneği üzerinden paketiniz kargo şirketine teslim edildikten sonra kargo takip numaranızı görebilirsiniz. Eğer tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilmediyse spam / önemsiz kutularınızı kontrol etmenizi öneririz.


Kargo işlemleriniz başlatıldıktan sonra bilgilendirme e-mailiniz ayrıca tarafınıza iletilecektir. Eğer e-mail gelmez ise spam / önemsiz kutularınız kontrol etmenizi öneririz.


Kargo şirketine teslim edilen paketlerimiz ortalama 1-5 iş günü içerisinde tarafınıza iletilecektir. ( Hafta sonları ve Resmi tatillerde işlem yapılamamaktadır.)Paketiniz teslim edildi olarak görünüyorsa öncelikle paketinizi sizler adına teslim alabilecek yakınlarınızı kontrol etmenizi öneririz.


Aksi bir durumda destek@lesbenjamins.com e-mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.Kargo şirketleri teslimat adresinde sizlere ulaşamaz ise siparişte kullandığınız telefon numaranız üzerinden sizler ile irtibata geçececektir. Eğer hem adresinizde sizi bulamazsa hemde telefon üzerinden ulaşılamazsa 1-3 iş günü içerisinde tekrardan teslimat için adresinize son kez ziyaret yapılacaktır.


Bu tarz durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına siparişte kullandığınız adres bilginizin ve telefon numaranızın doğru olduğundan emin olmanızı öneririz.


Adresiniz ile ilgili bir sorununuz var ise siparişte kullandığınız e-mail adresinize iletilen kargo takip linkiniz üzerinden adres değişikliği / güncelleme işlemi yapabilir kargo şirketi ile irtibata geçerek işlem yapabilirsiniz.


Kargo şirketleri eğer sizlere hiçbir şekilde ulaşamaz ve teslimatınızı yapamazsa paketiniz otomatik olarak tarafımıza geri gelmektedir ve tarafımıza iade iletilen paketler için otomatik olarka iade işlemi yapılmaktadır.Normal şartlarda 2000 TL ve üstü siparişlerinizin teslimatı ücretsiz olarak yapılmaktadır. Fakat kampanya / indirimli ürünlerimizde bu durum farklılık gösterebilmektedir. İlave olarak siparişinizde birden fazla ürün mevcut ise birden fazla satış noktamız üzerinden kargo yapılma durumu olduğu takdirde sistemimiz tarafından ilave kargo masrafı otomatik olarak talep edilebilmektedir.Ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girdikten sonra otomatik olarak kartınıza uygun tüm taksit seçeneklerini görebilirsiniz.Şu an için sitemizde kurumsal fatura seçeneği bulunmamaktadır. Gerekli çalışmalar sorumlu departmanımız tarafından yapılmaktadır. Sitemiz üzerinde kurumsal fatura seçeneği en kısa zamanda aktif hale getirilecektir.


Sipariş verdikten sonra tarafınıza iletilen onay e-mailinizi cevaplayarak kurumsal fatura bilgilerinizi paylaşarak fatura talebinde bulunabilirsiniz.Ürün sayfalarımızda bulunan "Mağaza stok durumunu kontrol et" kısmından merak etmiş olduğunuz ürünlerimiz için mağaza stok durumunu kontrol edebilirsiniz.


İlave olarak aşağıdaki adreslerimizi ziyaret ederek veya whatsapp numaraları üzerinden irtibata geçebilirsiniz.


LES BENJAMINS AKASYA

Akasya Mall 1st floor Acıbadem, Çeçen Sk. No:25 34660 Üsküdar / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar : 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0531 733 23 59


LES BENJAMINS ALSANCAK

Kültür Mah Dr Mustafa Enver Bey Cd. Nezih Blok no:15 Konak / İzmir

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10.00-21.00

Whatsapp : 0531 733 23 63


LES BENJAMINS CADDE

Suadiye, Bağdat Cd. 438/A 34740 Kadıköy / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0534 276 57 47


LES BENJAMINS KENTPARK

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bul. No:164 Çankaya / Ankara

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar: 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0539 723 25 83


LES BENJAMINS NİŞANTAŞI

Teşvikiye, Akkavak Sk. No:16 34365 Şişli / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar : 10:00 - 21:00

Whatsapp : 0531 342 89 24


LES BENJAMINS ZORLU

Zorlu Center Levazım Mahallesi, Koru Sokak No : -2 34340 Beşiktaş / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0533 052 93 29Aşağıdaki adreslerimizi ziyaret ederek veya whatsapp numaraları üzerinden irtibata geçebilirsiniz.


LES BENJAMINS AKASYA

Akasya Mall 1st floor Acıbadem, Çeçen Sk. No:25 34660 Üsküdar / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar : 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0531 733 23 59


LES BENJAMINS ALSANCAK

Kültür Mah Dr Mustafa Enver Bey Cd. Nezih Blok no:15 Konak / İzmir

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10.00-21.00

Whatsapp : 0531 733 23 63


LES BENJAMINS CADDE

Suadiye, Bağdat Cd. 438/A 34740 Kadıköy / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0534 276 57 47


LES BENJAMINS KENTPARK

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bul. No:164 Çankaya / Ankara

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar: 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0539 723 25 83


LES BENJAMINS NİŞANTAŞI

Teşvikiye, Akkavak Sk. No:16 34365 Şişli / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar : 10:00 - 21:00

Whatsapp : 0531 342 89 24


LES BENJAMINS ZORLU

Zorlu Center Levazım Mahallesi, Koru Sokak No : -2 34340 Beşiktaş / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0533 052 93 29Üyelik üzerinden sipariş oluştururken adres bilgilerinizi kayıt ederek her seferinde bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan daha hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.


İlave olarak siparişlerinizin takibini ve sipariş detaylarınızı üyelik girişi üzerinden daha kolay bir şekilde görüntülebilirsiniz..


Üye olmadan ayrıca alışveriş yapabilirsiniz, üyelik seçeneğimiz tercihe bağlıdır ve bir zorunluluk bulunmamaktadır.Online siparişleriniz için mağazalarımızdan teslim seçeneğimiz bulunmamaktadır.Online siparişleriniz için değişim / İade işlemlerinizi aşağıdaki belirtilen mağazalarımız üzerinden yapabilirsiniz.

(Mağazalarımızdan değişim işlemi yaptığınız takdirde sonrasında 2.kez değişim imkanımız bulunmamaktadır.)


LES BENJAMINS AKASYA

Akasya Mall 1st floor Acıbadem, Çeçen Sk. No:25 34660 Üsküdar / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar : 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0531 733 23 59


LES BENJAMINS ALSANCAK

Kültür Mah Dr Mustafa Enver Bey Cd. Nezih Blok no:15 Konak / İzmir

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10.00-21.00

Whatsapp : 0531 733 23 63


LES BENJAMINS CADDE

Suadiye, Bağdat Cd. 438/A 34740 Kadıköy / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0534 276 57 47


LES BENJAMINS KENTPARK

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bul. No:164 Çankaya / Ankara

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar: 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0539 723 25 83


LES BENJAMINS NİŞANTAŞI

Teşvikiye, Akkavak Sk. No:16 34365 Şişli / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar : 10:00 - 21:00

Whatsapp : 0531 342 89 24


LES BENJAMINS ZORLU

Zorlu Center Levazım Mahallesi, Koru Sokak No : -2 34340 Beşiktaş / İstanbul

Çalışma saatleri : Pazartesi - Pazar - 10:00 - 22:00

Whatsapp : 0533 052 93 29Bankaların tarafımıza bildirdiği ödeme hatalarına sebep olabilecek sebepler aşağıdaki gibidir:


"Geçersiz Jeton! Lütfen ödeme sayfasının kullanımını kontrol edin." & "Invalid token! Please check usage of payment page": Hatası cihaz / tarayıcı kaynaklı anlık işlem hatasıdır, bir süre sonra tekrardan denemenizi öneririz. Aksi bir durumda farklı bir cihaz üzerinden işlem yapabilirsiniz.


Limit yetersiz, kart online işlemlere kapalı, şifre hatası ya da kartın 3D’ ye kapalı olması sebeplerinden biri nedeniyle reddedilmiş olmasıdır.


Sim kartını değiştirilmiş olabilir bu değişiklikten sonra bankasına bilgi vermedi ise açılan 3D ekranına şifre gelmediği için şifreyi yazamıyor olabilirsiniz ya da 3D sayfası banka tarafından gönderilemiyor olabilir.


İlave olarak birden fazla kısa süre içerisinde deneme yapıldığı takdirde bankalar tarafından otomatik olarak güvenlik sebebi ile işlem kısıtlaması yapılmaktadır.


3Ds üye işyerine dönüldü ya da 3Ds başlatıldı hatası başarılı olmayan bir ödeme isteğini anlatmaktadır. Bankanız ile görüşerek bilgi alabilir.


Yukarıda bulunan hatalardan kaynaklı bir sorun olmadığından emin olmanızı ve arzu ederseniz bir süre sonra tekrardan denemenizi öneririz.


Aksi bir durumda farklı bir kart veya cihaz tekrarda işlem yapabilir veya bankanız ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.Les Benjamins’de tüm ürünler yüksek standartlarda kalite kontrollerinden geçirilmektedir. Yine de böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda ürün değişimi veya iade talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için değişim / iade prosedürünü takip etmeniz yeterlidir.Öncelikle ödemenizin yapıldığından emin olmanız adına banka hesabınızı kontrol etmenizi öneririz.


Eğer ödemenizin yapılmasına rağmen tarafınıza onay e-mailiniz iletilmediyse sipariş verdiğiniz e-mail adresinizi doğru yazdığınızdan emin olmanızı ve spam / önemsiz kutularınızı kontrol etmenizi öneriz.


Eğer ödeme yapmanıza, e-mail adresinizi doğru yazmanıza ve spam / önemsiz kutularınızı kontrol etmenize rağmen sipariş onay e-maili almadıysanız, sipariş verirken kullandığınız e-mail adresiniz üzerinden "destek@lesbenjamins.com" e-mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşarak sipariş kontrolünü talep edebilirsiniz.Farklı stok lokasyonlarımız ve gönderi noktalarımız bulunmaktadır. Eğer birden fazla ürününüz mevcut ise siparişiniz 2 veya daha fazla kargo ve fatura olarak işlem alınabilmektedir. Tarafınıza iletilen sipariş onay / kargo takip e-mailleri üzerinde bulunan "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" kısmından tüm detayları görebilirsiniz.


Diğer ürününüze/ürünlerinize ait kargo işleminiz tamamlandıktan sonra tarafınıza ayrıca bilgi e-mailiniz iletilecektir.


Eğer siparişiniz ile ilgili aksi bir durum söz konusu ise tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilmiştir veya iletilecektir. Spam / önemsiz kutularınızı ayrıca kontrol etmenizi öneririz.Siparişiniz için talebiniz üzere veya sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal işlemi yapılarak ücret iadesi yapılmıştır.


İstediğiniz ürün / beden stoklarımızda kalmama durumunda ve gönderim yapılamadığı takdirde sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal / iade işlemi yapılmaktadır.


Mesafeli satış sözleşmesinde belirtilen şekilde; "Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde, Satıcı bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı'ya yazılı olarak veya kalıcı veri sağlayıcısı ile bildirir ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (ondört) gün içinde Alıcı’ya iade eder."


Tarafınıza kargo ile gönderilen ama kargo şirketi tarafından sizlere ulaşılamadığı için teslim edilemeyen paketler kargo şirketi tarafından otomatik olarak tarafımıza iade olarak gönderilmektedir. Tarafımıza iade olarak teslim edilen paketler için sistemimiz tarafından otomatik olarak iade işlemi yapılmaktadır.


Eğer siparişiniz için talebiniz dışında iptal işlemi yapıldı ise yaşadığınız tatsız durumdan dolayı özür diler, değerli anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.Manuel olarak siparişinize ürün ekleme, çıkarma ve değiştirme imkanımız bulunmamaktadır.


Arzu ederseniz siparişiniz için iptal talebinde bulunabilir ve tekrardan yeni sipariş oluşturabilirsiniz.


Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız tarafınıza iletilen "Siparişiniz tarafımıza iletilmiştir." başlıklı onay e-mailinizi cevaplayarak "Siparişimi iptal etmek istiyorum" yazmanız yeterli olacaktır.


Talebinizi tek bir e-mail üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır, kısa süre içerisinde birden fazla e-mail attığınız takdirde e-mailleriniz sistemimiz tarafından spam olarak algılanabilmektedir ve tarafımıza iletilmemektedir. Bu sebepten talebinizi tek bir e-mail üzerinden iletmenizi ve beklemenizi öneririz."


İptal talebinizi ilettiğiniz takdirde mümkün olan en kısa zaman içerisinde iptal işleminiz yapılacaktır ve tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilecektir."Şu an için not ekleme imkanımız bulunmamaktadır.Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız tarafınıza iletilen "Siparişiniz tarafımıza iletilmiştir." başlıklı onay e-mailinizi cevaplayarak "Siparişimi iptal etmek istiyorum" yazmanız yeterli olacaktır.


Eğer siparişiniz için kargo süreci tamamlandı ise iptal işlemi yapılamamaktadır, bu durumda tarafınıza iletilecek paketi kabul etmeyerek otomatik olarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.


Talebinizi tek bir e-mail üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır, kısa süre içerisinde birden fazla e-mail attığınız takdirde e-mailleriniz sistemimiz tarafından spam olarak algılanabilmektedir ve tarafımıza iletilmemektedir. Bu sebepten talebinizi tek bir e-mail üzerinden iletmenizi ve beklemenizi öneririz."


İptal talebinizi ilettiğiniz takdirde mümkün olan en kısa zaman içerisinde iptal işleminiz yapılacaktır ve tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilecektir."Tarafınıza iletilen sipariş onay e-maili üzerinde bulunan "Sipariş ayrıntılarını görüntüle" seçeneği üzerinden paketiniz kargo şirketine teslim edildikten sonra kargo takip numaranızı görebilirsiniz. Eğer tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilmediyse spam / önemsiz kutularınızı kontrol etmenizi öneririz.


Kargo işlemleriniz başlatıldıktan sonra bilgilendirme e-mailiniz ayrıca tarafınıza iletilecektir. Eğer e-mail gelmez ise spam / önemsiz kutularınız kontrol etmenizi öneririz.


Kargo şirketine teslim edilen paketlerimiz ortalama 1-5 iş günü içerisinde tarafınıza iletilecektir. ( Hafta sonları ve Resmi tatillerde işlem yapılamamaktadır.)Normal şartlarda stokları biten ürünlerimiz için tekrar üretim yapılmamaktadır.Sadece bazı dönemlerde ve seçili ürünlerimiz için tekrar üretim / stok güncelleme yapılma durumu olabilmektedir.


Tekrar stok güncellemesi olduğu takdirde bilgi almak için ürün sayfasında istediğiniz bedene tıklayarak "Stok güncelleme bildirimi" kısmına tıklayarak e-mail adresiniz ile kayıt oluşturabilirsiniz. Stok güncellemesi olduğu takdirde tarafınıza otomatik olarak bilgi e-mainiz iletilecektir.Manuel olarak siparişlerinizde düzeltme yapma imkanımız bulunmamaktadır. Arzu ederseniz siparişiniz için iptal talebinde bulunabilir ve tekrardan yeni sipariş oluşturabilirsiniz.


Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız tarafınıza iletilen "Siparişiniz tarafımıza iletilmiştir." başlıklı onay e-mailinizi cevaplayarak "Siparişimi iptal etmek istiyorum" yazmanız yeterli olacaktır.


Eğer siparişiniz için kargo süreci başlatıldı ise iptal işlemi yapılamamaktadır, bu durumda tarafınıza iletilecek paketi kabul etmeyerek otomatik olarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.


Talebinizi tek bir e-mail üzerinden iletmeniz yeterli olacaktır, kısa süre içerisinde birden fazla e-mail attığınız takdirde e-mailleriniz sistemimiz tarafından spam olarak algılanabilmektedir ve tarafımıza iletilmemektedir. Bu sebepten talebinizi tek bir e-mail üzerinden iletmenizi ve beklemenizi öneririz."


İptal talebinizi ilettiğiniz takdirde mümkün olan en kısa zaman içerisinde iptal işleminiz yapılacaktır ve tarafınıza bilgi e-mailiniz iletilecektir."@lesbenjamins - Instagram adresimizi takip ederek veya sitemizde bulunan Newsletter kısmından üyelik kaydı oluşturarak bilgilendirme e-maillerimizi alabilirsiniz.destek@lesbenjamins.com e-mail adresimiz üzerinden dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.


Turkish

Select language

Turkish

Select language

Turkish

Select language